İlan No 83
İlan Tarihi 25 Ağustos 2021
Firma Adı Su tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti firması olarak Ümraniye ve çevresinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturma ilkesi ile her geçen gün çağın gereksinimlerine uygun cihaz ve teçhizat araştırmalarını yapıp en iyi ekipmanla hizmet vermeye devam etmektedir. Su tesisatı alanında yetkin olan firmamız 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimiyle %100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmaya devam ediyor. Siz de su kaçağı konusunda kesin çözüme bizimle ulaşan mutlu müşterilerimiz arasına katılın

 

KIRMADAN DÖKMEDEN %100 SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPIYORUZ

Ümraniye su kaçağı tespiti yapıyoruz Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımız ile adresinize kadar gelip tüm gizli su kaçaklarını su kaçağı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Özenle çalışıp yaşam konforunuzun bozulmamasına dikkat ediyoruz.

Su kaçağı tespiti konusunda yetkin firmamız en kaliteli hizmeti vermek için 7 gün 24 saat hızlı servis ile hizmetinizdedir. Sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturmayı seviyoruz. Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımıza ücretsiz olarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Kameralı su kaçağı tespiti ile aşağıdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Örneğin; Duvar su sızıntıları tedbir alınmaz ise, binalarda yapısal bozukluklar ve binalarda çürümelere sebep olabilmektedir.

Bu sebep ile su kaçaklarını hafife almayınız, meseleleri henüz da artmadan tek lâhza evvel çözümlemekte yarar vardır. Su kaçakları belirlenmesi teknolojinin gelişmesi ile önceden bulunduğu gibi duvarlarınızın tamamıyla kırılarak bütün alana zarar vermeden yalnızca eksper cihazlar vasıtası ile yapınızın su kaçağı meselenin belirleme edilerek kırılması ile çözümlenebilmektedir.

Kurumsal firmalar kırmadan su kaçağı belirlenmesi yapmaktadır. klasik yöntemlerde tüm tek banyonun kırılma olasılığı epey büyüktü.
Çünkü su kaçağı sızıntının gördüğünüz yerden defa henüz değişik tek yerde olabiliyordu. Bu da mekanın bütününün kırılması anlamına gelebiliyordu.
Oysa ilerleyen teknoloji eşliğinde su kaçağını bulmak için kırıp dökme işlemleri tarih oldu.

Acıbadem Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bulma ve tespiti işlemleri yapan firmalar günümüzde hızla çoğalmaktadır. Son derece zor ve sıkıntılı bir hizmet sektörü olup başarı sağlamak oldukça güçtür. Son dönemlerde su kaçağı tespiti yapan firmalar evinizdeki bozuk tesisatları yapan tesisatçılarla neredeyse aynı işlemi yapmaktadır.

Su kaçağı tespitini doğru yerde bulup noktasal olarak tespit etmek çok zorlu bir iştir. Bunun eğitimi ve belirli bir tecrübe süresi vardır. Günümüzde mahallenizdeki tesisatçılar basit bir su kaçağı tespit cihazı alarak evinize gelip su kaçağı tespiti yapmak isteseler bile mutlaka garanti istemelisiniz. Doğru tespit işin %90 ını çözmüş olmak demektir.

Neden mi, su kaçağı bulma yapan firmalar sadece tespit yapıp onarımını yapmamaktadır ve size yanlış yer gösterip sizin evinizi boşuna başka tesisatçılara kırdırtmaktadırlar.

Bunu biz İstanbul Tesisat olarak günümüzde çok görüyoruz ve önümüze bu tür problemler sürekli çıkıyor. Profesyonel Su Kaçağı Tespiti yapan firma olarak su kaçağını kendi bünyemizdeki işin ehli ustalar yapıp daha sonrasında tekrar başka yerde su kaçağı olup olmadığını kesin olarak tespit edip size teslim ediyoruz.

Çünkü su kaçağını bulmak yapmaktan daha eziyetsiz  ve kolay bir iş olduğundan sizi yanlış alanlara yönlendiren ve yanlış bölgelerde su kaçağını tespiti eden firmalar çok fazla olduğu için evinize gelen ve davet ettiğiniz su kaçağı firmalarını iyice araştırmanızı öneririz. Onarım yapmayan veya ekibi olmayan su tesisatındaki su kaçaklarını buradadır şeklinde işaretleyip giden firmalara güvenmeyiniz. Biz Ekip Tesisat olarak fırsatçılık yapmadığımız için su kaçak tespit fiyatını arası belirledik lokasyona göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.


Ümraniye Su Kaçak Tespit ve Onarımı
Ümraniye Lavabo ve WC Tıkanıklıkları
Ümraniye Klozet Tamiri ve Montajı
Ümraniye Musluk Tamir ve Değişim Servisi
Ümraniye Süzgeç Tıkanıklığı
Ümraniye Logar Tıkanıklığı
Ümraniye Çamaşır Makinası Montaj
Ümraniye Kalorifer Tesisatı Bakımı ve Montajı
Ümraniye Kombi Bakım ve Temizliği
Ümraniye Bulaşık Makinası Montaj
Ümraniye Duşakabin Montajı
Ümraniye Sıcak Su ve Soğuk Su Tesisatı Montajı
Ümraniye Yağmur Suyu Tesisatı
Ümraniye Gider Borusu Tesisatı
Ümraniye Atık Su Tesisatı Montajı
Ümraniye Tıkalı Pimaş Açma
Ümraniye Kombi, Petek Arızaları
Ümraniye Vana Montajı, Tamiri ve Değişimi
Ümraniye Lavabo Pis Su Boru Montajı
Ümraniye Klozet İç Takım Değişimi
Ümraniye Klozet Rezervuar Montajı
Ümraniye Yangın Dolabı Montajı
Ümraniye Ocak & Fırın Tesisatı – Dönüşümü

İstanbul Kırmadan Cihazla Üsküdar Su Kaçağı Bulma Su Tesisat Tamiri İle İlgili işleriniz için Bizi Arayabilirsiniz.

Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özlelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürüyebilmektedir. tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebeb olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir.

Yorumlar
397 kez görüntülendi.